भागरथी हत्यामा संलग्न अभियुक्त किशोर सार्वजनिक

५,फाल्गुन ।

ताजा अपडेट समाचारदाता,

भागरथी भट्टको बलात्कार र हत्याको अभियोगमा उनकै छिमेकी दिनेश भट्टलाई प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ ।

बैतडीको दोगडाकेदार गाउँपालिका वडा नं ७ कि भट्टको लवलेक जङ्गलमा बलात्कारपछी हत्या गरेको अवस्थामा माघ २२ गते शव भेटिएको थियो । उनी सनातन धर्म  माविको  कक्षा १२ मा अध्ययनरत थिइन । अभियुक्त भट्ट कक्षा ११ मा अध्ययनरत थिए । घटनामा संलग्न लामो समय सम्म पक्राउ नपर्दा सरकारकै आलोचना हुँदै आएको थियो । बलात्कार र हत्याको विरोधमा राजधानीलगायत विभिन्न स्थानमा प्रदर्शन समेत हुँदै आएको थियो ।

 

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

खुल्लामन्चका टहरा हटाइदै

Wed Feb 17 , 2021
५,फाल्गुन । ताजा अपडेट समाचारदाता काठमाडौँ महानगरपालिकाले काठमाडौंको खुलामञ्च खाली गराउन त्यहाँका टहराहरु भत्काउन थालेको छ । बुधबार विहान वीर अस्पतालले बनाएका टहरा र दरबार हाइस्कुल पुनर्निर्माणमा खटिएका चिनिया ठेक्दारले निर्माण गरेका संरचना भत्काइएका हुन् । खुलामन्चमा अहिले बसपार्क सञ्चालन हुँदै आएको छ । पुरानो बसपार्कमा काठमाडौँ भ्यू टावर निर्माण […]