विप्लव संग चाडै वार्ता हुन्छ – प्रधानमन्त्री

प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओलिले विकास रोक्न आफुलाई हटाउन खोजेको र नेपाल – दाहाल समुहलाइ आफुलाइ हटाएर देखाउन चुनौती दिएका छ्न। गृह जिल्ला झापा पुगेका ओलीले चाइना नेपाल फ्रेण्डसीप इन्डस्ट्रीयल पार्कको शिलान्यास गर्दै यो कुरा बताएका हुन। ओलीले आफुलाई हटाए जनताबाट दुई  तिहाइ  बहुमत लिएर आउने दावी गरे।

प्रधानमन्त्री ओलीले शान्तीको सम्बन्धमा समस्या रहेको ठानिएको विप्लव समूहसगं वार्ता गर्ने र समस्या समधान गर्ने बताउनु भयो।

सेयर गर्नुहोस्
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

आज सुन चादीको भाउ बढ्यो

Mon Mar 1 , 2021
ताजा अपडेट फागुन १७, काठमाण्डौ | सोमबार सुनको भाउमा प्रतितोला ४ सयले वृद्दि भएको छ | आइतवार प्रतितोला ८८ हजार ३ सय रहेको सुनको भाउ सोमबार ८८ हजार ७ सय पुगेको छ | तेजाबी सुनको मुल्य पनि  वृद्दि भएर ८८ हजार २५० मा कारोवार भइरहेको छ | त्यसैगरी चादीको मुल्य […]