सुनको मूल्यमा ६०० ले वृद्धि

ताजा अपडेट
फागुन २७, काठमाण्डौ ।

बिहिवार पनि सुनको मूल्यमा वृद्धि भएको छ। बुधवार ८६ हजार २०० मा कारोवार भएको सुनको मूल्य बिहिवार प्रतितोला ६०० ले वृद्धि भएर  ८६ हजार ८०० मा कारोवार भएको छ। त्यसैगरी तेजावी सुनको मूल्य प्रतितोला ८६ हजार ३५० मा कारोवार भएको छ । बुधवार भने प्रतितोला ८५ हजार ७५० मा कारोवार भएको थियो |

  बुधवार चादीको मूल्य प्रतितोला १ हजार २७० रुपैया करोवार भएको थियो भने बिहिवार प्रतितोला १५ रुपैया बढेर १ हजार २८५ मा कारोबार भएको नेपाल सुन चादी व्यवसायी माहासघले जनाएको छ|

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना खोप प्रभावित हुने संकेत्

Fri Mar 12 , 2021
ताजा अपडेट फागुन २८, काठमाण्डौ । नेपाल सरकारले भारतीय सेरम कन्पनीसंग खरीद गरेको कोरोना विरुद्दको खोप मध्य १० लाख डोज खोप तत्कालै  नआउने अवस्था आएपछि अभियानकै रुपमा सन्चालन गरिएको खोप प्रवाभित हुने संकेत देखिएको छ । दोस्रो ‘लट’ मा आउने भनिएको १० लाख डोज खोप तत्काल आउने लक्षण नदेखिएपछि खोप […]