विहीवार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

जेष्ठ २७ , काठमाडौ ।विहीवार काठमाण्डौमा आलु (रातो) को  मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । बुधवार  प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको आलु (रातो) को मुल्य विहीवार पनि प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ ।  विहीवार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा पनि कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । बुधवार  प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य विहीवार पनि प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

विहीवार प्याज सुकेको (भारतिय)को  मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । बुधवार प्रतिकेजी ४९ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) बुधवार पनि प्रतिकेजी ४९ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

बुधवारको तुलनामा विहीवार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा २ रुपैया ५० पैसाले गिरावट आएको छ । बुधवार प्रतिकेजी ३१ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको  गोलभेडा सानो(टनेल) विहीवार प्रतिकेजी २९ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विहीवार सुनको मुल्यमा ३ सयले गिरावट

Thu Jun 10 , 2021
जेष्ठ २७ , काठमाडौँ । विहीवार सुनको मुल्यमा ३ सयले गिरावट आएको छ । बुधवार प्रतितोला ९४ हजार २ सयमा कारोवार भएको छापावाला सुनको मुल्य विहीवार प्रतितोला ९३ हजार ९ सयमा कारोवार भइरहेको छ ।विहीवार तेजावी सुनको मुल्य प्रतितोला ९३ हजार ४ सयमा कारोवार भइरहेको छ । विहीवार चाँदीको मुल्यमा […]