शुक्रवार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

असार ४, काठमाडौ ।शुक्रवार काठमाण्डौमा आलु (रातो) को  मुल्यमा १ रुपैयाले वृद्दि भएको छ । विहीवार प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको आलु (रातो) को मुल्य शुक्रवार प्रतिकेजी ४३ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ । शुक्रवार काउली (स्थानिय)को मुल्य १० रुपैयाले वृद्दि भएको छ । विहीवार प्रतिकेजी ६५ रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य शुक्रवार प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

शुक्रवार प्याज सुकेको (भारतिय)को  मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । विहीवार प्रतिकेजी ४७ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) शुक्रवार पनि प्रतिकेजी ४७ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ। शुक्रवार प्याज हरियोको मुल्यमा पनि कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । विहीवार प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज हरियो शुक्रवार पनि प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

विहीवारको तुलनामा शुक्रवार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन।विहीवार प्रतिकेजी ३२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको  गोलभेडा सानो(टनेल) शुक्रवार पनि प्रतिकेजी ४० रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

सेयर गर्नुहोस्
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

शुक्रवार सुनको मुल्यमा १ हजार २ सयले गिरावट

Fri Jun 18 , 2021
असार ४, काठमाडौँ । शुक्रवार सुनको मुल्यमा १ हजार २ सयले गिरावट आएको छ  । विहीवार प्रतितोला ९२ हजारमा कारोवार भएको छापावाला सुनको मुल्य शुक्रवार प्रतितोला ९० हजार ८ सयमा कारोवार भइरहेको छ । शुक्रवार तेजावी सुनको मुल्य प्रतितोला ९० हजार ३ सयमा कारोवार भइरहेको छ । शुक्रवार चाँदीको मुल्यमा […]