मंगलबार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

कार्तिक ९,काठमाडौं । मंगलबार काठमाण्डौमा आलु रातो(भारतीय) को मूल्यमा १ रुपैयाँ २० पैसाले गिरावट भएको छ । सोमबार प्रतिकेजी ४७ रुपैयाँमा कारोवार भएको आलु रातो (भारतीय)को मुल्य मंगलबार प्रतिकेजी ४५ रूपैयाँ ८० पैसामा कारोवार भइरहेको छ । मंगलबार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा कुनै परिवर्तन भएको छैन । सोमबार प्रतिकेजी ७० रुपैयाँमा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य मंगलबार प्रतिकेजी ७० रुपैयाँमा कारोवार भइरहेको छ ।

मंगलबार प्याज सुकेको (भारतिय)को मूल्य स्थिर छ । सोमबार प्रतिकेजी ६८ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) मंगलबार प्रतिकेजी ६८ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

सोमबारको तुलनामा मंगलबार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा ७ रुपैयाँले वृद्धि भएको छ। सोमबार प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भएको गोलभेडा सानो(टनेल) मंगलबार प्रतिकेजी ८२ रूपैयाँमा कारोवार भइरहेको छ । मंगलबार सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्यमा ११ रुपैयाँले वृद्धि भएको छ । सोमबार प्रतिकेजी ६५ रुपैयामा कारोवार भएको सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्य मंगलबार प्रतिकेजी ७६ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

हस्तकला कोसेली मेला सुरु

Tue Oct 26 , 2021
  कार्तिक ९,काठमाडौं ।   सोमबारबाट हस्तकला कोसेली मेला सुरु भएको छ । नेपाल हस्तकला महासंघ र भाटभटेनीको संयुक्त आयोजनामा आजबाट नक्सालको भाटभटेनीमा हस्तकला कोसेली मेला सुरु भएको हो । मेला कात्तिक १६ गतेसम्म सञ्चालन हुने जनाइएको छ । ८  देखी १० गतेसम्म काठमाडौंको नक्सालमा सञ्चालन हुने छ भने कात्तिक ११ […]