ग्लोकल आफ्टर स्कुलको Knowledge Maestro- King’s edition अनलाईन हाजिरी जवाफ प्रतियोगता आयोजना

कार्तिक २८,काठमाडौं ।  ग्लोकल आफ्टर स्कुलले किड्स कलेजको सहकार्यमा Knowledge Maestro- King’s edition एक दिने अनलाईन हाजिरी जवाफ प्रतियोगता आयोजना गर्न लागेको छ।

प्रतियोगितामा १६- २४ बर्षका युवावर्गहरुले निशुल्कप्रतिस्प्रदा गर्नेछन र यस प्रतियोगितायुवाहरुको बौद्धिक क्षमतालाई विकास गराउने हिसाबले तयार गरिएको प्रतियोगिता हो । यस प्रतियोगिता नोवेम्बर २७तारिकका दिन सन्चालन गरिने जनाइएको छ । प्रतियोगितामा निम्न किसिमका पुरस्कार हरु को व्यवस्था भएको जनाइएको छ ।

 

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सोमबार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

Mon Nov 15 , 2021
कार्तिक २९,काठमाडौं । सोमबार काठमाण्डौमा आलु रातो(भारतीय) को मूल्यमा प्रतिकेजि ५ रुपैयाले बृद्धि भएको छ । आईतबार प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको आलु रातो (भारतीय)को मुल्य सोमबार प्रतिकेजी ४७ रूपैयाँ ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ । सोमबार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा ५ रुपैयाँले गिरावट भएको छ। आईतबार प्रतिकेजी ७५ […]