बुधबार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

मङ्सिर ८,काठमाडौं ।  बुधबार काठमाण्डौमा आलु रातो(भारतीय) को मूल्यमा २ रुपैयाँले गिरावट भएको छ ।मंगलबार प्रतिकेजी ३१ रुपैयामा कारोवार भएको आलु रातो (भारतीय)को मुल्य बुधबार प्रतिकेजी २९ रूपैयामा कारोवार भइरहेको छ । बुधबार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा ११ रुपैयाँले गिरावट भएको छ। मंगलबार प्रतिकेजी ५५ रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य वुधबार प्रतिकेजी ४४ रुपैंयामा कारोवार भइरहेको छ ।

बुधबार  प्याज सुकेको (भारतिय)को मूल्यमा २ रुपैयाँले बृद्धि भएको छ। मंगलबार प्रतिकेजी ५१ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) बुधबार प्रतिकेजी ५३ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

मंगलबारको तुलनामा बुधबार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा कुनै परिवर्तन भएको छैन। मंगलबार प्रतिकेजी १०५ रुपैयामा कारोवार भएको गोलभेडा सानो(टनेल) बुधबार प्रतिकेजी १०५ रूपैयाँमा कारोवार भइरहेको छ । बुधबार सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्य स्थिर छ ।मंगलबार प्रतिकेजी ९० रुपैयामा कारोवार भएको सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्य बुधबार प्रतिकेजी ९० रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

खाडी मुलुकमा घरेलु कामदार पठाउन लगाइएको प्रतिबन्ध फुकुवा गर्न संसदीय समितिलाई आग्रह

Wed Nov 24 , 2021
मङ्सिर ८,काठमाडौं ।  श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्री कृष्णकुमार श्रेष्ठले खाडी मुलुकमा घरेलु कामदार पठाउन लगाइएको प्रतिबन्ध फुकुवा गर्न संसदीय समितिलाई आग्रह गर्नुभएको छ । मन्त्री श्रेष्ठले विदामा आएका घरेलु कामदारलाई विदेश जान पुनः श्रम स्वीकृति दिने वातावरण बनाउन प्रतिनिधिसभा अन्तर्गतको उद्योग तथा वाणिज्य र श्रम तथा उपभोक्ता हित […]