मंगलवार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

कार्तिक १६,काठमाडौं । मङ्गलवार काठमाण्डौमा आलु रातो(भारतीय) को मूल्यमा प्रतिकेजी ४ रुपैयाँले गिरावट भएको छ । सोमबार प्रतिकेजी ४६ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको आलु रातो (भारतीय)को मुल्य मङ्गलवार प्रतिकेजी ४२ रूपैयाँ ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ । मङ्गलवार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा २० रुपैयाँले बृद्धि भएको छ। सोमबार प्रतिकेजी ११० रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य मङ्गलवार पनि प्रतिकेजी १३० रुपैंयामा कारोवार भइरहेको छ ।

मङ्गलवार प्याज सुकेको (भारतिय)को मूल्यमा ३ रुपैयाँले गिरावट भएको छ । सोमबार प्रतिकेजी ६१ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) मङ्गलवार प्रतिकेजी ५८ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

सोमबारको तुलनामा मङ्गलवार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा ९ रुपैयाँले गिरावट आएको छ। सोमबार प्रतिकेजी ८५ रुपैयामा कारोवार भएको गोलभेडा सानो(टनेल) मङ्गलवार प्रतिकेजी ७६ रूपैयाँमा कारोवार भइरहेको छ । मङ्गलवार सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्यमा परिवर्तन भएको छैन । सोमबार प्रतिकेजी ६५ रुपैयामा कारोवार भएको सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्य मङ्गलवार प्रतिकेजी ६५ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

सेयर गर्नुहोस्

Taja Update

Most catchy Newsportal of Nepal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री आचार्यद्धारा पदबाट राजीनामा

Tue Nov 2 , 2021
कार्तिक १६,काठमाडौं ।  प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री भीम आचार्यले पदबाट राजीनामा दिनुभएको छ । सोमबार प्रदेश १ का प्रदेश प्रमुख सोमनाथ अधिकारी समक्ष उहाँले राजीनामा दिनुभएको हो । यसअघि प्रदेश १ को प्रदेशसभा बैठकमा बोल्दै मुख्यमन्त्री आचार्यले पदबाट राजीनामा दिने घोषणा गर्नु भएको थियो । उहाँले संसदको अंक गणितका कारण […]